Hej Watrowiczu, Kursancie lub Sympatyku!

admin
Administrator
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2015, 18:45

Hej Watrowiczu, Kursancie lub Sympatyku!

Post autor: admin »

Witamy na Forum Akademickiego Klubu Turystycznego WATRA!

AKT Watra to stowarzyszenie działające przy Politechnice Śląskiej zrzeszające miłośników wszelkich form turystyki.
Chodzimy po górach, żeglujemy, wspinamy się po skałach, pływamy w kajakach, chodzi po jaskiniach, podróżujemy po całym świecie, a w przerwach od wielkich i małych podróży odpoczywamy na naszej Chatce AKT na Pietraszonce, organizujemy śpiewanki, planszówki lub po prostu gdzieś imprezujemy!

Jeżeli dopiero co poznałeś(aś) nasz klub i zastanawiasz się jak dołączyć to najlepszym sposobem jest zapisanie się na nasz Kurs Turystyki Wszechstronnej (KTW), który startuje co roku w okolicach lutego/marca i trwa do października. KTW to seria wyjazdów, która zapoznaje Cię z różnymi formami turystyki, możesz wypróbować wiele różnych rzeczy w krótkim czasie i odnaleźć swoją nową pasję.

Jeżeli masz pytania co do KTW, o klub lub o cokolwiek innego to zapraszamy na nasz klubowy fanpejdż na Facebooku - Akademicki Klub Turystyczny "Watra"
Gdybyś chciał(a) odwiedzić naszą Chatkę lub masz pytania dotyczące Chatki to zapraszamy na nasz drugi fanpejdż na FB - Chatka AKT na Pietraszonce

Jeżeli jesteś Kursantem lub nowym Sympatykiem i chcesz założyć konto to wiedz, że Twoje konto musi być przez nas aktywowane.
1. Najpierw zarejestruj się, zapamiętaj jaki nick podałeś (nick można później zmienić tylko pisząc do administratora).
2. Napisz na Messengerze/FB do Marcin Chilicki lub Andrzej Ochodek, napisz kim jesteś i podaj swój nick na Forum oraz, że chcesz aktywować konto.
3. My aktywujemy Twoje konto i już możesz uczestniczyć bliżej w życiu AKT Watra!

Jeżeli jesteś Watrowiczem i masz inny problem związany z Forum to również pisz na Messengerze do Marcin Chilicki lub Andrzej Ochodek.
Zablokowany