Spotkania klubowe

Spotkania klubowe odbywają się w każdy czwartek po godzinie 18:30* w naszym biurze w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko, przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach.

*) w czwartki zdażają nam się opóźnienia, tak więc najlepiej przyjść kilka minut później; każdy czwartek należy rozumieć jako czwartki w czasie trwania zajęć na uczelni.

Jak wyglądają spotkania Klubowe?

Zazwyczaj spotykamy się w biurze na około 30 min, żeby pogadać załatwić różnego rodzaju mniej lub bardziej formalne sprawy, a później gdzieś wspólnie wychodzimy.
Na czwartkowe spotkania jest wiele pomysłów od zwykłych wyjść na piwo, kiedy to możemy się lepiej poznać, dobrze się pobawić i umówić na weekendowe wyjazdy, przez slajdowiska i pokazy zdjęć z odległych miejsc odwiedzanych przez członków naszego klubu i ich znajomych, po grillowanie, grę w piłkę, czy wspólne wyjście na koncert w gliwickich knajpach.
W czwartek warto przyjść do Klubu, aby się umówić na piątkowy wyjazd, dobrze się bawić i poznać nowych ludzi, po za tym nigdy nie wiadomo jak się ten dzień skończy i czy w czwartek właśnie nie rozpocznie się weekend 🙂